Víte, co chcete hledat?
Chcete ušetřit čas?

Zadejte název požadovaného produktu nebo jen část jeho názvu a my Váš produkt vyhledáme za Vás bez procházení katalogu.

Santini Cyklistické kalhoty dlouhé s laclem - VEGA GRIDO WINTER - černá/šedá M

  • Krátký popis: Produkt Santini Cyklistické kalhoty dlouhé s laclem - VEGA GRIDO WINTER - černá/šedá M z kategorie Cyklistické kalhoty od výrobce Santini u nás najdete za 5070 Kč.

  • Cena: 5070

  • Ean: 8050703166291

  • Kategorie: Cyklistické kalhoty

  • Značka: Santini

Popis

Zimní kalhoty s vodotěsnými vložkami na stehnech vyrobené z látky Superroubaix s podšívkou z flísu, s plně vodotěsnou vnější PU vrstvou pro větší ochranu před deštěm a nečistotami. EXTRÉMNÍ OCHRANA PROTI ZIMĚ. Vyrobené z termoflísu Blizzard společnosti Sitip® s vodoodpudivou úpravou Acquazero®, která je současně termoregulační. Inovativní střih laclů s integovanou spodní vrstvou, jsou navržené pro novou úroveň výkonu a pohodlí. Spodní vrstva je vyrobená z látky POLARTEC® Power Wool, kombinace dvou úpletů, která odvádí vlhkost a zároveň zvyšuje termoregulaci, je integrována do laclů a je vybavená dvojitým zipem pro snadné oblékání a svlékání. Tečkovaná reflexní páska na lýtkách pro vaši větší bezpečnost ve tmě. Kalhoty mají inovativní cyklovložku C3 s ochrannou vrstvou, ergonomickým 3D povrchem a gelovou výplní.

Cyklovložka C3: vytrvalostní vysoce výkonná vložka, ideální na dlouhé hodiny v sedle. Vložka C3 je vyrobená pomocí inovativního procesu zvaného Carving. Tato speciální technika poskytuje vložce maximální ochranu proti nárazům, neuvěřitelnou lehkost, prodyšnost a dokonalé přizpůsobení, protože lépe přilne k tělu a umožňuje volnost pohybu. Gel je umístěný v ischiové oblasti (sedací kosti) poskytuje neutralizaci vibrací, když je vložka pod tlakem. DOPORUČENÁ DOBA JÍZDY: 8H

]]>

Vlastnosti produktu

Velikost:M
138708
Produktů
1206
Kategorií
1192
Značek