Víte, co chcete hledat?
Chcete ušetřit čas?

Zadejte název požadovaného produktu nebo jen část jeho názvu a my Váš produkt vyhledáme za Vás bez procházení katalogu.

Santini Cyklistické kalhoty dlouhé s laclem - CORAL BENGAL LADY - modrá/černá S

  • Krátký popis: Produkt SANTINI CYKLISTICKÉ KALHOTY DLOUHÉ S LACLEM - CORAL BENGAL LADY - MODRÁ/ČERNÁ S z kategorie CYKLISTICKÉ KALHOTY od výrobce SANTINI najdete na SPORT-DRESY.cz za 2630 Kč.

  • Cena: 2630

  • Ean: 8050703168806

  • Kategorie: Cyklistické kalhoty

  • Značka: Santini

Popis

Kalhoty vyrobené z teplého a měkkého termoflísu. Ideální na trénink v chladném počasí. Kalhoty Coral zajišťují vynikající tepelnou rovnováhu. Jsou navržené tak, aby se přizpůsobily křivkám ženského těla. Vyznačují se inovativním střihem vrchní části ze síťoviny, která vytváří další ochrannou vrstvu a zároveň zůstává prodyšná. Cyklovložka GILevo se silikonovým gelovým jádrem zaručuje pohodlí i po dlouhých hodinách jízdy. Reflexní povchová úprava lýtek pro větší bezpečnost na silnici během tmavých hodin.

Cyklovložka GILevo s extrémně univerzálním gelovým jádrem. Všestranný komfort pro jakýkoli druh cyklistické aktivity. Mimořádně výkonná cyklovložka díky inovativnímu procesu vyřezávání, který je schopen vytvářet tloušťky bez nutnosti švů nebo lepidla. Proces vyřezávání snižuje hmotnost a zvyšuje měkkost, pružnost a prodyšnost vložky. DOPORUČENÁ DOBA JÍZDY: 6H

]]>

Vlastnosti produktu

Velikost:S
143030
Produktů
1209
Kategorií
1205
Značek