Víte, co chcete hledat?
Chcete ušetřit čas?

Zadejte název požadovaného produktu nebo jen část jeho názvu a my Váš produkt vyhledáme za Vás bez procházení katalogu.

Santini Cyklistická zimní bunda a kalhoty - COLORE BENGAL WINTER - bílá/černá

  • Krátký popis: Produkt SANTINI CYKLISTICKÁ ZIMNÍ BUNDA A KALHOTY - COLORE BENGAL WINTER - BÍLÁ/ČERNÁ z kategorie CYKLISTICKÉ DRESY od výrobce SANTINI najdete na SPORT-DRESY.cz za 6890 Kč.

  • Cena: 6890

  • Ean: -

  • Kategorie: Cyklistické dresy

  • Značka: Santini

Popis

BUNDA
Teplá, voděodolná a větruvzdorná třívrstvá membránová tkanina, která vás udrží v teple při zimních jízdách. Oválná vnitřní konstrukce z flísu zvyšuje termoregulaci. Podpaží a manžety rukávů jsou z teplého termoflísu Blizzard, který zaručuje i svobodu pohybu. Bunda je navržená tak, aby pohodlně seděla na těle bez jakéhokoli omezení. Vnitřní kolárek a manžety z teplého flísu. Reflexní detaily na zadní kapse pro vysokou viditelnost ve tmě.

KALHOTY
Zcela nový materiál s designem „Lava Effect“: černý povrch se po natažení změní na ohnivý odstín. Teplý termoflís přilne k vašemu tělu jako druhá kůže a vytvoří mikroklima, které vás udrží v teple i při těch nejdelších jízdách. Vyrobené s cyklovložkou GITevo s Twist Gel jádrem tlumícím nárazy, s dvojitými manžetami na kotníku, aby byla vždy udržena spávná poloha a s ergonomickým střihem na kolenou. Reflexní prvky s vysokou viditelností ve spodní části nohy umožňují jízdu i v úplné tmě. NECHTE SVÉ NOHY HOŘET LÁVOU.

]]>

Vlastnosti produktu

STŘIH:zúžený
BENEFIT:zateplené flísem, sofistikovaný design, kombinace materiálů pro maximální komfort, silikonové ukončení, integrovaná cyklovložka
VLASTNOSTI:prodyšné, zateplené, větruodolné, izolační, komfortní, aerodynamické
ZAPÍNÁNÍ:zip po celé délce
VYUŽITÍ:silniční cyklistika
ROČNÍ OBDOBÍ:podzim, jaro, zima
PROVEDENÍ:3 zadní kapsy, reflexní prvky
DESIGN:vícebarevný
DÉLKA:dlouhé kalhoty, dlouhý rukáv
MATERIÁL:ACQUAZERO úprava, BLIZZARD termo flís, GIT EVO
VÝROBCE:Santini
BARVA:bílá, černá
POHLAVÍ:pánské
Kód produktu:SET2W50775COLORBENG.NE
143030
Produktů
1209
Kategorií
1205
Značek