Lyžařská helma Poc Obex Backcountry SPIN XS/S Černá 2021/2022

Produkt Lyžařská helma Poc Obex Backcountry SPIN XS/S Černá 2021/2022 z kategorie snowboardové a lyžařské helmy od výrobce Poc najdete na Sport-dresy.cz za 5592 Kč. Celý popis 5592 Kč 6990 Kč Ověřit dostupnost

Popis

Díky čipu NFC Medical ID mohou záchranáři okamžitě získat informace, které potřebují na místě nehody, a tím pomoci při rozhodování o léčbě v životně důležité „zlaté hodině“, v době bezprostředně po nehodě. Zahrnutí čipu NFC přichází s komfortem, přizpůsobením a výkonem, který zahrnuje SPIN (Shearing Pad INside), náš technologický systém silikonových podložek čekající na patent. Mezi další vlastnosti patří použití záchranných reflektorů RECCO na pomoc záchranářům při hledání ztracených lyžařů.Helma je kompatibilní s komunikačním headsetem Obex (prodává se samostatně) a je navržena pro bezproblémovou kompatibilitu s brýlemi POC. Větrání je plně nastavitelné a ušní kryty jsou odnímatelné, což uživateli umožňuje dokonalé přizpůsobení přilby. Silnější polykarbonátová skořepina ve srovnání s lyžařskou helmou Obex SPIN zvyšuje odolnost, takže je ideální pro dobrodružství ve volném terénu.

Vlastnosti produktu

Barva:Černá
Sezóna:2021/2022
Velikost:XS/S
Model:POC Obex BACKCOUNTRY SPIN
Vlastnosti:Bezpečnostní certifikace: CE EN 1077-B, ASTM F2040, Lékařský čip NFC, SPIN (Střižná podložka uvnitř), Reflektor RECCO, Aramidové panely, PC skořepina a ABS vrchní skořepina, Systém upínání kolem celé hlavy umožňuje dokonalé uchycení beze změny polstrování, Bezproblémová kompatibilita s brýlemi POC, Odnímatelné kryty uší, nutné staženíaplikace twICEme NFC Medical ID, která je k dispozici pro Android , pro iPhone v EU Apple App Store a US Apple App Store, V aplikaci můžete vyplnit svůj lékařský profil a poté pomocí funkce NFC přenést data do helmy, Požadavky na aplikaci:Android verze 4.4 nebo novější, iOS 13 nebo novější, Ke čtení značky NFC je vyžadován smartphone s funkcí NFC (většina telefonů se systémem Android, iPhone 8 nebo novější), nutná funkce zápisu NFC (většina telefonů Android, iPhone 8 nebo novější se systémem iOS 13 nebo novějším).
Barva produktu:Uranium Black
Určeno pro:Pánské, Unisex
Vlastnosti přilby:aktivní odvětrání
Ean: 7325549997547 Značka: Poc Prodejce: Endorphin Republic
96747
Produktů
1232
Kategorií
1263
Značek