Biotex Cyklistické rukavice dlouhoprsté - EPIC - červená/černá XL

Produkt Biotex Cyklistické rukavice dlouhoprsté - EPIC - červená/černá XL z kategorie dlouhé od výrobce Biotex najdete na Sport-dresy.cz za 740 Kč. Celý popis 740 Kč Ověřit dostupnost

Popis

EPIC rukavice s dlouhými prsty jsou ideální na cyklistiku (silniční i MTB), mají dobrou přilnavost k řídítkám a zároveň jsou maximálně lehké, prodyšné a umožňují svobodu pohybu. Rukavice jsou vyrobené ze směsi lehkých a strečových tkanin, které umožňují dostatečnou citlivost a maximální prodyšnost na dlani i opačné straně ruky.

Textura ok umístěná na zadní straně rukavice EPIC umožňuje odvětrávání potu směrem ven, přičemž udržuje pokožku vždy suchou a svěží, zatímco na dlani je houbička na utírání potu a gelová podložka, která umožňuje větší pohodlí při nošení. Produkt vyhovuje potřebám cyklistů, kteří milují přírodní stezky, a proto potřebují ochranu rukou. Rukavice EPIC jsou lehké, pohodlné a velmi praktické. Na palci a na ukazováčku je dotykové tlačítko Tab Touch, pomocí kterého můžete smartphone používat, aniž by bylo nutné sundat rukavice.

]]>

Vlastnosti produktu

Velikost:XL
Ean: 8992605060041 Značka: Biotex
98801
Produktů
1472
Kategorií
1284
Značek