Česky English

Prodejní podmínky

Seznam kategorií

VEŠKERÉ ZBOŽÍ OBJEDNANÉ U SPOLEČNOSTI SPORT-DRESY BUDE OZNAČENO LOGEM SPOLEČNOSTI. POKUD ZÁKAZNÍK NECHCE ABY BYLO NA ZBOŽÍ LOGO POUŽITO JE NUTNÉ TOTO UVÉST V OBJEDNÁVCE. NA POZDĚJŠÍ REKLAMACE NEBUDE BRÁN ZŘETEL
 
OBJEDNÁVKY

Objednávky přijímáme písemně, e-mailem, telefonicky, faxem.
V objednávce je nutné uvést velikost, typ rukávu, umístění log, čísel nebo jiné grafiky, co u krku( límeček, lodičku, stojáček,véčko ), dlouhý nebo krátký zip, barevnou kombinaci, střih. Co možná nejlépe popsat dres který chcete objednat.
Telefon, adresu dodání, fakturační adresu, e-mail.

REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

Každou v termínu uplatněnou reklamaci se všemi náležitostmi (reklamační lístky, č. faktury, paragony s uvedeným datem nákupu) posoudíme a neprodleně vyřídíme.
Reklamace netýkající se výrobních či materiálových závad musí být podány písemně nejpozději do 30 dnů od obdržení zboží.
V případě, že reklamace nebude obsahovat výše uvedené náležitosti, nebo nebude splňovat hygienické podmínky, nebude na ni brán zřetel.
OSTATNÍ UJEDNÁNÍ
 
Všechna loga desény a střihy jsou majetkem společnosti Luky dresy a je zakázáno s tímto manipulovat bez vědomí společnosti.
Vrácení zboží:V případě, že kupní smlouva je uzavřena prostřednictvím tohoto internetového obchodu, má kupující v souladu s §53 odst.7 Obč. zák č. 40/1964Sb. ve znění pozdějších zákonů právo odstoupit od kupní smlouvy.
Pokud dodané zboží a podmínky dodávky neodpovídají objednávce nebo požadavkům kupujícího, je kupující oprávněn zboží vrátit prodejci. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené,nést znaky používání či jinak znehodnocené musí být kompletní, včetně obalu,veškerého příslušenství a dokumentace. Zboží musí být společně s daňovým dokladem a záručním listem doručeno nejpozději 14tý den od data doručení zákazníkovi na adresu prodávajícího. Po jeho doručení a překontrolování bude zákazníkovi zaslána částka odpovídající plné kupní ceně zaplacené za zboží na jím udané číslo bankovního účtu, případně jinak na základě vzájemné dohody. Za datum vrácení je považován datum odeslání.

Při vrácení zboží nám prosím tuto skutečnost oznamte na adrese
lukydresy@seznam.cz.

Zboží v žádném případě neposílejte na dobírku z důvodu překontrolování stavu zásilky
 
VELKOOBCHOD  ( jen pro obchodníky )
 
Na našich stránkách byl spuštěn velkoobchodní prodej našich výrobků. Stačí se zaregistrovat, uvést IČO A DIČ a na naši emailovou adresu lukydresy@seznam.cz zaslat kopii živnostenského listu a osvědčení o DIČ. Po  ověření Vašich údajů budete registrován jako obchodník. Po následném přihlášení se Vám budou zobrazovat jen výrobky prodávané velkoobchodně a u nich velkoobchodní ceny. Pro případné informace nás kontaktujte na uvedených telefoních číslech.


Hledat

Kontakt

mob.: 736 763 098
mob.: 605 260 830
e-mail: lukydresy@seznam.cz
skype: lukydresy


TOPlist
copyright (c) 2006 sport-dresy.cz  |  created by CZ-Online Webdesign & Tora's Systems  |  hostováno u CZ-Hosting